کد خبر : 899
چاپ
1659
07:56:58
1397/5/27
جزییات دستگیری کلاهبردار ۲۰ میلیاردی

 فرمانده انتظامی استان زنجان از شناسایی اشخاصی که پس از دسترسی غیرمجاز به سامانه مربوط به سیستم مالیاتی خودرو اقدام به تغییر میزان مالیات ۲۴۵ خودرو به ارزش ۲۰ میلیارد ریال را کرده بودند خبر داد.

به گزارش ساری نیوز ، فرمانده انتظامی استان زنجان از شناسایی اشخاصی که پس از دسترسی غیرمجاز به سامانه مربوط به سیستم مالیاتی خودرو اقدام به تغییر میزان مالیات ۲۴۵ خودرو به ارزش ۲۰ میلیارد ریال را کرده بودند خبر داد.

سردار  علی آزادی  با اعلام این خبر گفت: در پی شکایت مدیر یکی از دفاتر خدمات پیشخوان دولت مبنی بر کلاهبرداری انجام شده در خصوص مالیات خودرو‌های سنگین موضوع در دستور کار پلیس فتا زنجان قرار گرفت.

سردار آزادی بیان داشت: با اقدامات و بررسی‌های فنی انجام شده توسط کارشناسان پلیس فتا زنجان مشخص شد متهم به دلیل آشنایی با امور دفاتر پیشخوان دولتی و برقراری برخی ارتباطات، با همکاری چند نفر از دلالان خودرو‌های سنگین با سوء استفاده از سامانه مذکور اقدام به کاهش چشمگیر میزان مالیات خودرو‌های سنگین کرده که با هماهنگی قضائی متهم دستگیر و به پلیس فتا انتقال داده شد.

فرمانده انتظامی استان زنجان در پایان گفت: متهم در اظهارات خود به دستکاری اطلاعات ۲۴۵ خودرو سنگین با همکاری سایر بزهکاران به فرار مالیاتی جمعاً به ارزش ۲۰ میلیارد ریال اعتراف کرد.
ساری اخبار ساری خبر ساری اخبار مازندران خبر مازندران درباره ساری ساری ساری نیوز درباره ساری
نظرات 0
ایمیل :
نام :
اخبار کوتاه
  • اخبار کوتاه
  • پربازدیدترین
  • پربحث ترین