کد خبر : 838
چاپ
505
09:16:25
1397/4/16
وزیر ارتباطات به مازندران سفر می کند +برنامه ها

مظفری تصریح کرد: با عنایت به اینکه وزیر ارتباطات وزیر معین اقتصاد مقاومتی مازندران نیز است برگزاری جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی با حضور وزیر ارتباطات از جمله برنامه هایی است که روز پنج شنبه در استانداری مازندران برگزار می شود.....
وزیر ارتباطات به مازندران سفر می کند +برنامه ها

ساری نیوز : دبیر شورای اطلاع رسانی مازندران از سفر دو روزه وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به استان خبر داد.

به گزارش ساری نیوز ،  احمد مظفری اظهار داشت: مهندس آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در سفر دو روزه به استان مازندران ضمن افتتاح چند طرح و پروژه مهم در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در چندین جلسه مهم استان نیز سخنرانی خواهد کرد.

دبیر شورای اطلاع رسانی مازندران گفت: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات بعد ازظهر روز چهارشنبه ۱۳ تیرماه در جلسه شورای اداری مازندران سخنرانی می کند، حضور در شبکه تلویویونی سیمای مازندران و دیدار با نماینده ولی فقیه در استان از جمله برنامه های اولین روز حضور وزیر ارتباطات در مازندران است.

مدیر کل روابط عمومی استانداری مازندران ادامه داد : در روز پنج شنبه ۱۴ تیرماه برنامه های وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور در گلزار شهدای ساری و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان آغاز و در ادامه پروژه سیماک در روستای آکند ساری و پروژه های  اپراتورها و شرکتهای تابعه وزارت ارتباطات افتتاح خواهد شد.

مظفری تصریح کرد: با عنایت به اینکه وزیر ارتباطات وزیر معین اقتصاد مقاومتی مازندران نیز است برگزاری جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی با حضور وزیر ارتباطات از جمله برنامه هایی است که روز پنج شنبه در استانداری مازندران برگزار می شود.

وی افزود : جلسه با فعالین حوزه ICT  و جوانان و نخبگان و حضور در نشست مشترک مدیران و فعالان اقتصادی شهرستانهای محمود آباد و نور در دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان نور از دیگر برنامه های دومین روز حضور دکتر آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان مازندران است.

 ساری اخبار ساری خبر ساری اخبار مازندران خبر مازندران درباره ساری ساری ساری نیوز مازندران سفر
نظرات 0
ایمیل :
نام :
اخبار کوتاه
  • اخبار کوتاه
  • پربازدیدترین
  • پربحث ترین