کد خبر : 788
چاپ
282
09:10:01
1397/4/9
ابراهیمی:از اروپا و کشورهای دیگر پیشنهاد دارم، بعد از مشورت تصمیم می گیرم/با رونالدو «کل کل» نداشتم

هافبک ملی پوش تیم فوتبال استقلال گفت:از اروپا و کشورهای دیگر با من تماس می گیرند اما فعلا می خواهم استراحت کنم، ان شاالله بعد از مشورت برای آینده ام تصمیم می گیرم.

به گزارش ساری نیوز، امید ابراهیمی با حضور در برنامه 2018 شبکه سوم در خصوص مسابقات جام جهانی گفت: جو جام جهانی فوق العاده سنگین است و طبیعتا همه تیم های دنیا به این مسابقات می روند تا خودشان را نشان بدهند.

وی با اشاره به بازی با مراکش گفت:در این مسابقه تیم ما جوان بود و تجربه زیادی در جام جهانی نداشت، همه می دانستیم که بازی با مراکش فینال بازی های ما است، در 20 دقیقه اول آنقدر تحت فشار بودیم که تمام بچه ها با جان و دل دفاع می کردند.خوشبختانه از این دقیقه به بعد بچه ها به خودشان آمدند و توانستیم بازی خوبی انجام بدهیم.

ابراهیمی در پاسخ به این سوال که آیا در حال حاضر حسرت نمی خورد که با تیم ملی نتوانست صعود کند گفت:واقعا چرا.بعد از بازی با پرتغال وقتی آمدیم داخل رختکن همه مات و مبهوت بودیم چون واقعا می توانستیم صعود کنیم. ما می توانستیم پرتغال را هم ببریم و مقابل این تیم و اسپانیا  خیلی خوب بازی کردیم به خاطر این است که می گویم جحسرت می خورم.

هافبک ملی پوش استقلال با اشاره به موقعیتی که طارمی مقابل پرتغال از دست داد گفت:واقعا گل کردن آن توپ سخت بود، طارمی خیلی خیلی زحمت کشید، وقتی ضربه قدوس به مدافع پرتغال خورد توپ کمی کات داشت و واقعا سخت بود که آن توپ وارد دروازه شود. انصافا طارمی هم خیلی دوید و زحمت کشد ولی نشد.

وی در خصوص اینکه چه اتفاقی افتاد که بازیکنان به خودباوری رسیده بودند گفت: وقتی توانستیم مراکش را ببریم  بین بازیکنان جلسه گذاشتیم و دور هم گفتیم چرا نتوانیم اسپانیا را متوقف کنیم. می دانستیم اسپانیا ستاره های بزرگی دارد ولی گفتیم که به خودمان باور داشته باشیم چون ما از نظر تیمی می توانیم هر تیمی را اذیت کنیم.می دانستیم 80 میلیون ایرانی چشم هایشان به پای ما است و به خاطر همین خستگی نمی فهمیدیم.همه بازیکنان به این باور رسیده بودند که تلاش کنیم تا تیم ملی موفق باشد.

ابراهیمی در خصوص  اینکه کادر فنی برای بازی بازیکنان مقابل رونالدو و ستاره های اسپانیا چه برنامه ای داشت گفت: کی روش همیشه به بازیکنان اعتماد به نفس می داد و هیچوقت به بازیکنان فشار نمی آورد که مقبل بازیکن بزرگ بازی می کنیم. او از نظر روانی یک مربی قوی است و مرتب به بازیکنان اعتماد به نفس می داد و می گفت آنها ستاره های خوبی هستند اما تیم خوبی نیستند.این موضوع خیلی به ما کمک کرد.

وی در خصوص خداحافظی قوچان نژاد گفت: من در فضای مجازی این موضوع را فهمیدم. او یک پسر با شخصیت است و خیلی از این اتفاق ناراحت شدم. شاید بازی در جام جهانی به قوچان نژاد نرسید ولی انصافا در تمرینات خیلی تلاش می کرد.البته به تصمیم او احترام می گذارم.

ابراهیمی در خصوص عملکردش گفت: در مقابل مراکش خوب بازی کردم ولی در 2 بازی بعد واقعا از نظر دنده درد داشتم، البته سعی کردم وظایف کادر فنی را به نحو احسن انجام بدهم.

هافبک ملی پوش استقلال در خصوص حمایت اهالی روستای زرندین از وی گفت: من هیچوقت فراموش نمی کنم از کجا به اینجا رسیدم، این روستا از توابع شهرستان نکا است، همشهریان من هم همیشه به من لطف دارند.من سالیان سال در بندرعباس و تهران و اصفهان تلاش کردم که به اینجا برسم.

وی در خصوص کاپیتانی اش در جام جهانی گفت: این افتخاری است که نمی شود در موردش صحبت کرد. این یک افتخار بزرگ است و بازوبند هم روی دست بازیکنان بزرگی بوده و طبعا برای من هم افتخار است.

ابراهیمی در خصوص اینکه چه تیمی مدعی قهرمانی جام جهانی است گفت: واقعا اسپانیا خیلی قوی تر از پرتغال بود، به نظرم اسپانیا و برزیل تیم های خوبی هستند.

هافبک ملی پوش استقلال در خصوص اینکه آیا د دوره آتی تیم ملی می تواند قهرمان جام ملت های آسیا باشد گفت:مردم از ما انتظار قهرمانی دارند ولی کار به این سادگی ها نیست، شما کره جنوبی را دیدید، ژاپن هم صعود کرد، حتی عربستان هم می تواند ما را اذیت کند ولی توانایی تیم ملی ایران خیلی خوب است و اگر شرایط مهیا باشد می توانیم مردم را خوشحال کنیم.

وی با اشاره به اینکه در شهریور ماه وارد 31 سالگی خواهد شد در خصوص پیشنهاداتش گفت: به هر حال از اروپا و کشورهای دیگر با من تماس می گیرند، چون فشار زیادی را تحمل کردم تصمیم گرفته ام فعلا استراحت کنم اما به هر حال کمی آزادانه فکر می کنم و بعد از مشورت سعی می کنم تصمیم خوب بگیرم.خدا را شکر می کنم که زحماتم به نتیجه رسید و خوشحال کننده است که بعد از این همه سال توانستم بازی های خوبی انجام بدهیم.

ابراهیمی در خصوص اینکه با رونالدو کل کل می کرد گفت: من کل کل نداشتم چون رونالدو یکی از بهترین بازیکنان دنیا است ولی دوست نداشتم او در موقعیت قرار بگیرد.در بازی با مراکش تنها هافبک دفاعی بودم ولی در 2 بازی بعد کمی جلوتر بودم. سعید عزت اللهی هم بازیکن با کیفیتی است که هر زمان به زمین آمد به تیم کمک کرد.

وی در پایان در خصوص اینکه عکسی از وی در فضای مجازی منتشر شده است گفت:عکس منتشر شده مربوط به بندرلنگه است. من یک سال و نیم مثل تمام سربازهای عادی خدمت کردم، نه کسی را داشتم و نه در تیم بازی کردم، بعد از سربازی دوباره برگشتم و فوتبال بازی کردم.

 ساری اخبار ساری خبر ساری اخبار مازندران خبر مازندران درباره ساری ساری ساری نیوز ورزش فوتبال
نظرات 0
ایمیل :
نام :
اخبار کوتاه
  • اخبار کوتاه
  • پربازدیدترین
  • پربحث ترین