کد خبر : 786
چاپ
326
09:03:40
1397/4/9
16 اسفند آغاز نمایشگاه فروش بهاره در ساری

رئیس اتاق اصناف مرکز مازندران با بیان اینکه نمایشگاه بهاره ساری از 16 الی 25 اسفند سال‌جاری برگزار می‌شود، گفت: این نمایشگاه با ظرفیت 300 غرفه و با حضور فعالان صنفی مرکز مازندران و تولیدکنندگانی از استان‌های کشور میزبان شهروندان است.

به گزارش ساری نیوز،مجتبی پیرزاده در گفت‌وگو بابلاغ، اظهار کرد: نمایشگاه بهاره ساری از 16 الی 25 اسفند سال‌جاری برگزار می‌شود.

وی افزود: این نمایشگاه در محل مجتمع نمایشگاهی نیاوران واقع در در کیلومتر سه اتوبان ساری ـ قائم‌شهر در شهرک فرهنگیان برگزار می‌شود.

رئیس اتاق اصناف ساری خاطرنشان کرد: این نمایشگاه با ظرفیت 300 غرفه و با حضور فعالان صنفی مرکز مازندران و تولیدکنندگانی از استان‌های کشور میزبان شهروندان است.

این مسئول در ادامه بیان کرد: در این نمایشگاه ارقام محصولات پرمصرف بازار شب عید نظیر کیف، کفش، پوشاک، آجیل، شیرینی، شکلات، خشکبار، مواد غذایی، صنایع دستی، چینی‌وبلور و گل عرضه می‌شود.

پیرزاده در خصوص میزان تخفیفات کالا در این نمایشگاه افزود: عموما کالاهای ارائه شده با 15 درصد تخفیف نسبت به قیمت بازار به خریداران عرضه می‌شود.

وی درباره زمان بازدید از نمایشگاه بیان کرد: این نمایشگاه همه روزه از ساعت 10 صبح الی 22 پذیرای علاقه‌مندان خواهد بود.

رئیس اتاق اصناف مرکز مازندران خاطرنشان کرد: همه غرفه‌داران حاضر در نمایشگاه دارای پروانه کسب و مورد تأیید اتحادیه مربوطه و با ارجعیت کسبه مرکز مازندران هستند.

این مسئول یادآور شد: این نمایشگاه به‌منظور سهولت دسترسی به ارقام پرمصرف و حمایت از اقشار کم‌درآمد و آسیب‌پذیر جامعه برنامه‌ریزی و اجرا می‌شود.

پیرزاده در پایان با بیان اینکه هیچگونه کمبودی در بازار در خصوص ارقام پرمصرف شب عید وجود ندارد، گفت: طرح ویژه نظارت بر بازار شب عید با حضور بازرسان اتاق اصناف به‌طور مشترک با سایر ارگان‌های نظارتی از نیمه اسفند الی 15 فروردین اجرا می‌شود.

نمایشگاه فروش بهاره سال گذشته نیز که دقیقا در همین بازه زمانی برگزار شده بود، مشتمل بر 250 غرفه بود که این امر، افزایش 50 غرفه را در سال‌جاری نشان می‌دهد.

 ساری اخبار ساری خبر ساری اخبار مازندران خبر مازندران درباره ساری ساری ساری نیوز اجتماعی
نظرات 0
ایمیل :
نام :
اخبار کوتاه
  • اخبار کوتاه
  • پربازدیدترین
  • پربحث ترین