کد خبر : 777
چاپ
513
09:42:38
1397/4/8
بازیکنان لژیونر ایرانی تأثیر زیادی در کیفیت لیگ برتر خواهد داشت

سرمربی تیم شهروند ساری، گفت: قانون لژیونر شدن بازیکنان ایرانی در خارج از کشور، قانون خوبی است اما ما باید در مرحله اول شرایط و زیرساخت های لازم را در کشور برای اجرای این قانون و بازیکنان فراهم کنیم.

به گزارشساری نیوز،محمدعلی اسماعیل پور  در مورد آخرین وضعیت تیم فوتسال شهروند ساری، گفت: خدا را شکر در باشگاه شرایط خوب و همه امکانات برای تیم مهیا شده است. الان نزدیک به یک هفته است که ما تمرینات خود را در ساری آغاز کردیم و اسکلت فصل قبل تیم را حفظ کردیم.

وی در ادامه گفت: در حال حاضر با حمایت هیأت مدیره توانستیم بازیکنانی که مدنظر کادر فنی است را جذب کنیم که با شهرام شریف زاده بازیکن فصل قبل پارسیان توافق و قرارداد وی نهایی شده و ان شاءالله قرار است تا پایان هفته دو بازیکن دیگر جذب می کنیم.

سرمربی تیم شهروند ساری در پاسخ به این سوال که آیا این موضوع صحت دارد که وحید شمسایی قرار بود به عنوان بازیکن، مربی در تیم شهروند حضور داشته باشد، گفت: بله این موضوع صحت دارد شمسایی یک بازیکن و مربی بزرگی است و برای فوتسال ایران زحمات زیادی کشده است. من این موضوع را شنیدم که وی با نجاریان مدیرعامل باشگاه صحبت های داشتند اما ظاهراً شرایط برای هر دو طرف مهیا نبوده که به توافق برسند.

اسماعیل پور در پاسخ به سؤال دیگری در مورد قانون لژیونر شدن بازیکنان ایرانی در لیگ های خارجی گفت: همانطور که همگان اطلاع دارید در حال حاظر شرایط مالی خوبی برای بازیکنان فوتسال در کشور وجود ندارد و این بازیکنان مجبورند در مدتی که لیگ ایران تعطیل است جهت درآمد زیادتر در لیگ های خارجی حضور داشته باشند.

وی افزود: در حال حاضر بازیکنانی مثل جاوید، بهادری، توکلی و … در خارج از کشور به سر می برند. قانون لژیونر شدن بازیکنان ایرانی در خارج از کشور، قانون خوبی است اما ما باید در مرحله اول شرایط و زیرساخت های لازم را در کشور برای اجرای این قانون و بازیکنان فراهم کنیم. اجرای این قانون می تواند تأثیر زیادی در کیفیت و پویایی و شادابی لیگ داشته باشد به این دلیل که این بازیکنان نمی توانند تا نیم فصل در تیم خود حضور داشته باشد.

وی در پایان گفت: یکی از اهدافی که باشگاه در لیگ امسال دنبال می کند حضور قدرتمند و بهتر از سال قبل در لیگ است که ان شاءالله با حمایتی که از سوی مدیران باشگاه از بازیکنان شده حضوری بهتر و قدرتمندانه تر نسبت به سال قبل در لیگ برتر خواهیم داشت.

 ساری اخبار ساری خبر ساری اخبار مازندران خبر مازندران درباره ساری ساری ساری نیوز ورزش فوتبال ایران لیگ برتر
نظرات 0
ایمیل :
نام :
اخبار کوتاه
  • اخبار کوتاه
  • پربازدیدترین
  • پربحث ترین