کد خبر : 713
چاپ
348
02:00:52
1397/3/30
ناامید نباش اما رویابافی هم نکن!

یک برنامه‌ساز تلویزیون با تاکید بر حمایت رسانه‌ها از تیم ملی گفت: مردم می‌دانند که تیم ملی ایران در گروه سختی قرار دارد، بنابراین کسی انتظار ندارد که اسپانیا و پرتغال را ببریم.

به گزارش ساری نیوز فرشید شکیبی در گفت‌وگو با ایسنا با بیان اینکه فضای ورزش و هیجان لازمه هر جامعه‌ای است، اظهار کرد: جامعه ما به ایجاد شادی، نشاط و روحیه امید در جوانان و خانواده‌ها و نسلی که با مشکلات مختلف دست و پنجه نرم می‌کند، نیاز دارد؛ بنابراین ورزش می‌تواند به عنوان مُسکن و سوپاپ اطمینان در چنین جامعه‌ای باشد. فوتبال یک رشته پرطرفدار ورزشی است که همه سنین آن را دنبال می‌کنند و در روحیه مردم تاثیر می‌گذارد.

او درباره وظیفه رسانه‌ها در بازی‌های جام جهانی بیان کرد: بازی‌های جام جهانی به نوعی تبلور غرور ملی کشور است و مردم منتظرند که تیم ملی ایران نتیجه خوبی بگیرد. تلویزیون به نوعی در حوزه سرگرمی و اطلاع‌رسانی درباره بازی‌های جام جهانی و در راستای جذب مخاطب فعالیت می‌کند؛ بنابراین سعی کرده است که بهترین برنامه‌ها را برای جام جهانی ارائه دهد. مردم ما می‌دانند که تیم ملی ایران در گروه سختی قرار دارد؛ بنابراین کسی انتظار ندارد که اسپانیا و پرتغال را ببریم اما باید از تیم ملی ایران حمایت کنیم.

تهیه‌کننده برنامه ورزشی «ورزشگاه» در پایان گفت: اگر ناامید باشیم و در رسانه‌ها بگوییم که می‌بازیم شور و نشاط عمومی از بین خواهد رفت اما رویابافی هم نکنیم و امید واهی به مردم ندهیم. رسانه‌ها باید نقد درستی از بازی‌های تیم ملی ایران داشته باشند. به نظرم احتمال کمی وجود دارد که بتوانیم از گروهمان صعود کنیم اما بدانیم که اتحاد ملی، خوب بازی کردن بازیکنان و شور و نشاط در جامعه اهمیت بیشتری دارد.

 ساری اخبار ساری خبر ساری اخبار مازندران خبر مازندران درباره ساری ساری ساری نیوز ورزش فوتبال جام جهانی ایران
نظرات 0
ایمیل :
نام :
اخبار کوتاه
  • اخبار کوتاه
  • پربازدیدترین
  • پربحث ترین