کد خبر : 532
چاپ
548
11:13:10
1397/3/19
پرسپولیس همه را غافلگیر می کند/ برانکو چیزی را از دست نداده است

پیشکسوت تیم پرسپولیس گفت: امیدواریم پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس باز شود ولی شاید باز نشدن آن هم به نوعی به سود برانکو و شاگردانش باشد.

سرویس ورزش مشرق – در روزهایی که همه تیم های لیگ برتری در حال یارگیری هستند قهرمان دور قبل لیگ برتر (فصل هفدهم) به خاطر محرومیت نه تنها فعالیتی در این فصل ندارد بلکه در حال از دست دادن ستاره هایی است که در قهرمانی زودهنگام لیگ هفدهمش تأثیر مثبت داشتند.

محمد پنجعلی در گفت و گو با مشرق، در این باره که این موضوع تأثیری مثبت روی تیم خواهد داشت یا منفی حرف زد.

کاپیتان اسبق تیم پرسپولیس تصریح کرد:«قطعا هر تیمی دوست دارد در روزهای پایانی فصل بازیکنان جدید به خدمت بگیرد تا نقاط ضعفش را پوشش دهد یا از توانایی های بازیکنانش کنار نفرات جدید بهره ببرد ولی در این روزها پرسپولیس شرایط بدی دارد».

وی ادامه داد:« برانکو هم از این قاعده مستثنی نیست و حتما برای تقویت تیمش که قرار است در اولین گام به دیدار استقلال (دیدار سوپر جام مقابل قهرمان جام حذفی) برود دوست دارد پرسپولیس را تقویت کند ولی این امکان برایش فراهم نیست».

پیشکسوت با سابقه پرسپولیس گفت:«این موضوع هم نکات منفی دارد هم مثبت که فکر می کنم نکات مثبتش برای پرسپولیس بیشتر است. از این نظر منفی است که شاید برانکو می توانست با جدایی محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده یا صادق محرمی نفراتی را جایگزین شان کند که این امکان برای تیم مهیا نیست. با این همه کار تنها از این نظر برای برانکو دشوار می شود».

پنجعلی اضافه کرد:«از طرفی پرسپولیس که در تیم های جوانان و امیدش بازیکنان خوبی دارد از این نظر می تواند تا حدودی این مسایل را برطرف کند ولی خب از یکسو هم تیم با هماهنگی کامل راهی لیگ برتر می شود. این درست که خیلی تیم ها در حال یارگیری هستند ولی این ضامن موفقیت شان نیست چرا که ما در فصل قبل هم داشتیم تیم هایی را که ابتدای لیگ یارگیری عالی داشتند ولی در ادامه بازیکنان جدید به کار تیم شان نیامدند ولی پرسپولیس این بخت را دارد که لیگ را با ساختار قبلی اش استارت بزند».

وی افزود:«این کمک می کند در نیم فصل اول که همه در صدد ایجاد هماهنگی بین نفرات شان هستند پرسپولیس به نتایج مورد نظرش برسد و بعد در نیم فصل که ان‌شاالله تا آن زمان پنجره نقل و انتقالاتش هم باز شده یارگیری خوبی کرده و برای لیگ قهرمانان 2019 مهیا شود».

مدافع سالهای دور پرسپولیس تأکید کرد:«شاید تنها مشکل در لیگ قهرمانان و دیدار با الدحیل باشد که آن هم با غیرت بچه های تیم و انگیزه ای که جوانترها در آن دو دیدار خواهند داشت قابل جبران است. با این حال همه ما منتظر باز شدن پنجره هستیم و امیدواریم که در این موضوع رأی دادگاه فیفا به سود پرسپولیس باشد ولی اگر هم نشد برانکو نه تنها چیزی را از دست نداده بلکه می تواند با همان هماهنگی عالی که در هر بازی به رقبایش غلبه می کرد لیگ را با قدرت استارت بزند و همه رقبایش را غافلگیر کند».

ساری اخبار ساری خبر ساری اخبار مازندران خبر مازندران درباره ساری ورزش فوتبال ایران
نظرات 0
ایمیل :
نام :
اخبار کوتاه
  • اخبار کوتاه
  • پربازدیدترین
  • پربحث ترین