کد خبر : 528
چاپ
643
09:54:45
1397/3/19
مدیر یک مدرسه را با مشت و لگد کتک زدند + عکس

به گزارش ساری نیوز  به نقل از در روزهای اخیر مدیر مدرسه ای از توابع استان لرستان از سوی والدین یکی از دانش آموزانش مورد ضرب وشتم قرار گرفت؛ ماجرا آنگونه که مدیر دبیرستان دوره اول بعثت روستای کهریز رومشگان می گوید: هفت نفر از دانش آموزان اقدام به شکستن شیشه های مدرسه کردند که از آنها خواستم هر کدام به عنوان جریمه عین شیشه های شکسته را تحویل مدرسه دهند اما والدین یکی از دانش آموزان حین برگزاری امتحانات دانش آموزان با مشت و لگد به من حمله کرد.

در همین رابطه رضا زینی وند مقدم مدیرکل آموزش وپرورش استان لرستان اعلام کرد: حفظ شان و کرامت فرهنگیان اولین اصل و وظیفه سازمانی، انسانی و قانونی ماست و به محض اطلاع از این خبر تاسف بار، طی تماس با مدیر مضروب مدرسه، موضوع را از طریق مراجع قانونی و مسئولان شهرستانی پیگیری کردیم.

او افزود: پس از تکمیل گزارش حادثه و جمع آوری اسناد و مدارک، موضوع از طریق مراجع قضایی و حقوقی تا احقاق کامل حقوق فرهنگی مضروب و آسیب دیده و اعاده حیثیت ایشان و جامعه فرهنگی را دنبال خواهیم کرد و مجازات فرد خاطی را به طور قاطع پیگیری خواهیم کرد. گفتنی است، پرونده فرد خاطی در مراجع انتظامی و قضایی مفتوح بوده و در حال رسیدگی است.
ساری اخبار ساری خبر ساری اخبار مازندران خبر مازندران درباره ساری ساری ساری نیوز درباره ساری ایران
نظرات 0
ایمیل :
نام :
اخبار کوتاه
  • اخبار کوتاه
  • پربازدیدترین
  • پربحث ترین