کد خبر : 508
چاپ
473
08:09:00
1397/3/17
مهاجم نساجی مازندران از هواداران خداحافظی کرد

 محمد عباس‌زاده بازیکن گل‌زن و کلیدی تیم فوتبال نساجی مازندران که لیگ‌برتر را رها کرده و به عشق شهر و هوادارانش به نساجی بازگشت در صفحه اینستاگرام خود مطلبی نوشت از همه خداحافظی کرد.

به گزارش ساری نیوز، محمد عباس‌زاده بازیکن گل‌زن و کلیدی تیم فوتبال نساجی مازندران که لیگ‌برتر را رها کرده و به عشق شهر و هوادارانش به نساجی بازگشت در صفحه اینستاگرام خود مطلبی نوشت از همه خداحافظی کرد.

وی در بخشی از متن به عشقش به هواداران پرشور و محبوب تیم شهر خسته اشاره کرد و گفت: روزهای خوب و بد زیادی را کنار هم تجربه کردیم و چه زیبا بود برای عشق‌مان جنگیدیم.

عباس‌زاده آمدنش به نساجی را ادا کردن حجت و دینش به نساجی برشمرد تا با این تیم محبوب راهی لیگ‌برتر شوند و حسرت 24 ساله قائم‌شهر را پایان بخشند.

این بازیکن گلزن و مؤثر تیم فوتبال نساجی مازندرن در بخش دیگر از متنش از صنیعی‌فر، نکونام و مجیدی تشکر کرد و گفت: شرایط از جانب برخی‌ها برایم طاقت‌فرسا شده و می‌خواهند مرا روبروی هوادار قرار دهند ولی نمی‌دانند که محمد تا همین‌جا هم به عشق هوادار جنگیده و دست تک‌تک‌شان را می‌بوسد.

این مطلب چندساعتی است که نوشته و به سرعت در فضای مجازی در حال انتشار است و اینکه چه اتفاقی افتاده که عباس‌زاده این مطلب را صفحه شخصی خود منتشر کرد هنوز مشخص نیست.

ساری اخبار ساری خبر ساری اخبار مازندران خبر مازندران درباره ساری ساری ساری نیوز مازندران درباره ساری فوتبال ایران
نظرات 0
ایمیل :
نام :
اخبار کوتاه
  • اخبار کوتاه
  • پربازدیدترین
  • پربحث ترین