کد خبر : 495
چاپ
606
08:20:47
1397/3/10
جزئیات ضرب و شتم پرستار مشهدی

 رئیس نظام پرستاری مشهد با اشاره به حادثه ضرب و شتم پرستار مشهدی بیمارستان شهید هاشمی‌نژاد از دستگیری ضارب و معرفی او به کلانتری خبر داد.

به گزارش ساری نیوز به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان نظام پرستاری، سیدرضا مظلوم در خصوص ضرب و شتم پرستار به دست بیمار در بیمارستان هاشمی‌نژاد مشهد گفت: دوشنبه گذشته پرستار اورژانس سید مهدی موسوی در حال انجام اقدامات پرستاری برای بیمار، بدون هیچ درگیری یا درخواست اجابت نشده‌ای مورد ضرب و جرح ناگهانی بیمار با مشت قرار گرفته که متاسفانه منجر به شکستگی سینوس گونه و تیغه‌بینی و کبودی چشم و صورت شده است.

وی ادامه داد: بنده به همراه سیده فاطمه بحرینی دبیر هیئت مدیره این شهر با حضور در بیمارستان ضمن عیادت و دلجویی از همکار پرستار، پیگیری لازم برای اقدامات درمانی و عمل جراحی ایشان و نیز اقدامات قانونی و حمایتی انجام دادند.

رئیس نظام پرستاری مشهد خاطرنشان کرد: ضارب پس از انتقال به کلانتری برای بررسی صحت عقلی به پزشکی قانونی ارجاع شده است.

مظلوم یادآور شد: همچنین از سوی نظام نامه‌های جداگانه‌ای به ریاست دانشگاه و ریاست بیمارستان زده شده که پیگیر سریع‌تر امر درمان و همچنین پرونده شکایت قضایی شوند.ساری اخبار ساری خبر ساری اخبار مازندران خبر مازندران درباره ساری ساری ساری نیوز درباره ساری ایران
نظرات 0
ایمیل :
نام :
اخبار کوتاه
  • اخبار کوتاه
  • پربازدیدترین
  • پربحث ترین