کد خبر : 427
چاپ
366
09:07:49
1397/2/31
قضاوت یک ایرانی در لیگ جهانی

 به گزارش ساری نیوز،  سجاد خوبدل افزود: این داور ارومیه ای یکی از داوران جهانی این رشته است که در جلسه هیات رئیسه فدراسیون کاراته آسیا در 'اوکیناوای ژاپن' نیز با کسب 15 رای به عضویت شورای داوران قاره آسیا درآمد.
وی بیان کرد: در رقابت های سه روزه لیگ جهانی کاراته امسال که از چهارم خرداد در صوفیه آغاز می شود، 113 داور از 28 کشور کار قضاوت را برعهده دارند که تیم ملی جوانان کاراته ایران نیز در دو بخش دختران و پسران و با ترکیب کامل در این رقابت ها شرکت می کند.
خوبدل افزود: در لیگ‌ جهانی به میزبانی کشور بلغارستان، یکهزار و 816 کاراته کا از 70 کشور شرکت می کنند که از نظر تعداد شرکت کننده یک رکورد محسوب می شود.
به گزارش ایرنا، پیش از این، جواد سلیمی داور ارومیه ای توانسته بود برای اولین بار در تاریخ ایران کرسی داوری جهانی کاراته را کسب کند.
همچنین' المیرا گوزل زاده ' از ارومیه نخستین بانو از کشورمان بوده که درجه A داوری جهانی کاراته را کسب کرده است.
برگزاری رقابت های بین المللی کاراته جام صلح و دوستی ارومیه با حضور بیش از 15 تیم خارجی و داخلی در سالن شش هزار نفری ارومیه از مهمترین رویدادهای ورزشی است که مرداد ماه امسال شاهد میزبانی پنجمین دوره آن خواهیم بود.ساری اخبار ساری خبر ساری اخبار مازندران خبر مازندران درباره ساری ساری ساری نیوز درباره ساری ایران
نظرات 0
ایمیل :
نام :
اخبار کوتاه
  • اخبار کوتاه
  • پربازدیدترین
  • پربحث ترین