کد خبر : 405
چاپ
435
09:12:34
1397/2/30
سکوت مرموز نامادری در قتل دختر جوان +عکس

 به گزارش مشرق، این ماجرای تلخ همزمان با ناپدید شدن دختر بیست ساله‌ای در روستای مبارکه بافق آغاز شد. مأموران پلیس پس از 4 روز جست‌وجو جسد این دختر را در گودالی پیدا کردند و نامادری این دختر 20 ساله به قتل وی اعتراف کرد. در پی فاش شدن این جنایت و درخواست عمومی برای مجازات نامادری دادستان شهرستان بافق ضمن دعوت مردم روستای مبارکه و شهر بافق به حفظ آرامش تأکید کرد به پرونده قتل دختر جوان در اسرع وقت و خارج از نوبت رسیدگی خواهد شد.

پدر این دختر روز چهارشنبه 12 اردیبهشت‌ با مراجعه به کلانتری خبر داده بود دخترش از خانه فرار کرده است. مأموران پس از تشکیل پرونده، از طریق شگردهای پلیسی و رصد پیامک‌های این دختر به برخی مشکلات خانوادگی او پی ‌برده و سرانجام جسدش را در باغ پدری در داخل یک گودال پیدا کردند.

محمدرضا آیت‌اللهی رئیس پزشکی قانونی بافق در این باره گفت: هنوز انگیزه قاتل مشخص نیست ولی اختلافات خانوادگی می‌تواند علت این قتل باشد. به گفته اهالی محل، نجمه با ۲۰ سال سن تا دوم راهنمایی ادامه تحصیل داده بود و پس از مرگ مادرش و ازدواج دوباره پدرش از رفت و آمد با خانواده مادری محروم شده بود.

اسرار قتل نجمه

خواهر نجمه گفت: نجمه هیچ وقت در زندگی با پدر و نامادری‌اش آرامش نداشت. من ازدواج کرده بودم اما دورادور متوجه منزوی شدن خواهرم می‌شدم، نامادری‌ام با نجمه بدرفتاری می‌کرد و پدرم نیز هیچ واکنشی نسبت به این کارهای همسرش نشان نمی‌داد. پس از کشف جسد خواهرم پلیس با پیگیری‌های خود برای شناسایی قاتل به نامادری‌ام رسید و او را دستگیر کرد و در بازجویی‌های انجام شده، نامادری‌ام به قتل نجمه با قرص اعتراف کرد؛ انگار نجمه متوجه رفتارهای عجیب نامادری مان با زن دیگری شده بود و این دو از ترسشان او را کشته‌اند و بعد جسد نجمه را در زیرخاک‌های ساختمان نیمه کاره‌ای در نزدیکی خانه‌شان دفن کرده‌اند.
خواهر نجمه می‌گوید: پدرم نیز در جریان قتل خواهرم بوده اما با این حال این جنایت را مخفی کرده بنابراین او نیز توسط پلیس دستگیر شده است.




ساری اخبار ساری خبر ساری اخبار مازندران خبر مازندران درباره ساری ساری ساری نیوز
نظرات 0
ایمیل :
نام :
اخبار کوتاه
  • اخبار کوتاه
  • پربازدیدترین
  • پربحث ترین