کد خبر : 311
چاپ
585
05:27:48
1397/2/23
جلال قزل :هواداران نساجی برگ برنده این تیم هستند

 

مازندران آنلاین - کارشناس و مربی با دانش فوتبال شمال کشور گفت: هواداران نساجی برگ برنده این تیم هستند.
جلال قزل کارشناس و مربی با دانش فوتبال شمال کشور  اظهار کرد : فوتبال کشور ما رشد چشمگیری داشته و باید در انتظار درخشش فوتبال ایران در سطح آسیا و حتی جهان باشیم.
وی افزود:حضور مربیان جوانی مانند رحمان رضایی، نکونام ، تقی پور و سایر مربیانی که در گذشته در زمین فوتبال می درخشیدند و اکنون در کسوت مربیگری حضور دارند می تواند به آینده فوتبال کمک کند.
وی ادامه داد : جام جهانی و جام ملت ها را در پیش داریم که بدون شک در این مسابقات شاهد درخشش ایران خواهیم بود، تیم های باشگاهی ما هم در آسیا خوش درخشیدند که این نوید روزهای خوشی را برای فوتبال ایران دارد.
قزل در مورد فوتبال استان مازندران گفت: مازندران در این فصل در لیگ دسته یک فوتبال دو تیم خوب داشت که ظرفیت های بالایی داشتند؛ هر دو تیم با حضور کادر فنی با دانش خود شایسته حضور در لیگ برتر بودند که در این بین نساجی با جواد نکونام به این مهم دست پیدا کرد.
وی ضمن ابراز خرسندی از صعود نساجی بعد از 24 سال به لیگ برتر تصریح کرد: نساجی یک تیم ریشه دار است که اتفاقا در رده های پایه هم فعالیت چشمگیری دارد و با برنامه کار می کند؛ مردم با نساجی زندگی می کنند.
این کارشناس ورزشی با اشاره به این که هواداران نساجی برگ برنده این تیم در ثبات و زنده ماندنش بودند ادامه داد : لیگ برتری شدن نساجی به پیشرفت فوتبال استان مازندران کمک های بیشتری می کند؛ راه پیشرفت فوتبال مازندران باز شده و اکنون باید از این فرصت برای نمایش فوتبال ناب مازندران در کشور استفاده کرد.
قزل یادآور شد: این فرصتی است تا دیگر بازیکنان و ستاره های مازندرانی به خارج از استان عظیمت نکرده و استعداد های خود را در استان و برای تیم شهر و استان خود بروز دهند.
وی حمایت مسئولین از تیم نساجی را الزامی دانست و افزود : مسئولین ورزشی و سیاسی شهر قائم شهر و استان مازندران باید پای کار بیایند و هر چه سریع تر مشکلات و کمبود های استادیوم و تیم نساجی را برطرف کنند تا این تیم بدون دغدغه وارد مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور شود.
فوتبالیست سابق شمال کشور بر دلایل اصلی فصل موفق نساجی اشاره کرد و یادآور شد :ثبات مدیریتی نساجی در این یکی دو فصل عامل اصلی صعود نساجی به لیگ برتر فوتبال کشور بوده است.
وی گفت: شاید یکی از مشکلات اصلی نساجی در فصول قبل که همیشه با این موضوع و مشکل دست و پنجه نرم می کرد و عامل اصلی حاشیه سازی بود، تغییرات زیاد در مدیریت و کادر فنی بوده ولی در این یکی دو فصل این مشکل برطرف شد.
کارشناس و مربی با دانش فوتبال شمال کشور همچنین در خصوص حضور موفق نماینده بابل در مسابقات امسال کشور خاطرنشان کرد : خونه به خونه بی شک امسال پدیده فوتبال کشور بود؛ این تیم با درخشش در لیگ یک و همچنین جام حذفی و صعود به فینال روزهای تاریخی را برای فوتبال ایران و مازندران رقم زد.
قزل ادامه داد : این تیم از کادر مدیریتی و فنی قوی ای برخوردار است و اگر موانعی ای برای این باشگاه درست نکنند با برنامه ریزی های خوبی که دارد می تواند فصل آینده به لیگ برتر صعود کند.
وی به تاثیرگذاری خونه به خونه بر پیشرفت فوتبال مازندران تاکید کرد و افزود : فوتبال مازندران در این چند سال نیمی از موفقیت ها و پیشرفت های خود را مدیون حضور خونه به خونه است، با حضور خونه به خونه باری دیگر نام مازندران بر سر زبان ها افتاد و حتی به جرات می توان گفت اگر خونه به خونه ای حضور نداشت نساجی هم لیگ برتری نمی شد.
قزل بیان کرد : حضور این تیم بابلی انگیزه های نساجی را برای رقابت بیشتر کرد.
این کارشناس در خصوص وضعیت فوتبال در مرکز استان با بیان این که فوتبال مرکز استان نیاز به تیم مدیریتی قوی دارد خاطرنشان کرد: باید یک ساختار و تشکیلاتی با حضور بازیکنان با استعدادی که در مرکز استان وجود دارد تشکیل شود؛ شهر ساری تمامی امکانات و زیرساخت های لازم برای حضور در سطح اول فوتبال کشور را دارد ولی نیاز به یک همت والا دارد تا دوباره احیا شود.
قزل همچنین در خصوص اهمیت فوتبال پایه گفت : رده های پایه جهت حضوری قدرتمند و داشتن پشتوانه در فصول آینده اساس یک باشگاه است؛هر چقدر به رده های پایه بیشتر اهمیت بدهیم یقینا ثمره آن را در آینده خواهیم دید.
وی ادامه داد : فعالیت در رده های پایه می تواند آینده فوتبال مازندران را بسازد تا با پشتوانه قوی تری به آینده فوتبال امیدوارتربود.

ساری اخبار ساری خبر ساری اخبار مازندران خبر مازندران درباره ساری مازندران ورزش درباره ساری فوتبال مسابقات استان
نظرات 0
ایمیل :
نام :
اخبار کوتاه
  • اخبار کوتاه
  • پربازدیدترین
  • پربحث ترین