کد خبر : 298
چاپ
685
02:17:10
1397/2/22
بایرن مونیخ به دنبال مهاجم ملی پوش ایران

درخشش کریم انصاری فرد در رقابت‌های این فصل لیگ برتر فوتبال یونان توجه تیم‌های مطرح اروپا را به مهاجم کشورمان جلب کرده است.

به گزارش خبرنگاری ساری نیوز کریم انصاری فرد در دیدار های این فصل رقابت های لیگ برتر فوتبال یونان باعث شد پیشنهاد های رسمی و غیر رسمی زیادی پیش روی مهاجم گلزن کشورمان قرار بگیرد.

کریم انصاری فرد در رقابت های این فصل لیگ برتر یونان در 26 بازی 17 گل به ثمر رساند و تاثیر بسزایی در موفقیت های تیم المپیاکو یونان داشت.

او در ابتدای فصل اگر چه با ناملایماتی از سوی سرمربی این تیم دست و پنجه نرم کرد اما در نهایت این تیم در رده سوم لیگ برتر فوتبال یونان قرار گرفت.

گفته می شود در روز های اخیر بایرن مونیخ آلمان بازی های وی را زیر نظر گرفته است و البته هنوز پیشنهاد رسمی از سوی این تیم بزرگ اروپایی به کریم انصاری فرد نرسیده است اما گزینه آگزبورگ در بوندس لیگای آلمان جدی تر از بایرن است.

همچنین روزنامه گازتا یونان منتشر کرد: باشگاه اشتوتگارت آلمان نیز برای تقویت خط حمله خودش در فصل آینده در نظر دارد تا کریم انصاری فرد را جذب کند.
گفته می شود باشگاه المپیاکو در ازای فروش این مهاجم ایرانی 6 میلیون یورو از باشگاه اشتوتکارت خواسته است.

به نظر می رسد نقل و انتقالات لیگ های معتبر فوتبال دنیا به جز برخی از گزینه های شناخته شده به بعد از جام جهانی موکول شود و به احتمال فراوان پیشنهاد های بیشتری در انتظار ملی پوش فوتبال ایران خواهد بود.

در صورت انتقال کریم انصاری فرد به باشگاه بایرن مونیخ او پس از دایی و هاشمیان و علی کریمی چهارمین بازیکن ایرانی در بایرن خواهد بود.

ساری اخبار ساری خبر ساری اخبار مازندران خبر مازندران درباره ساری ساری ساری نیوز مازندران ورزش درباره ساری فوتبال جام جهانی
نظرات 0
ایمیل :
نام :
اخبار کوتاه
  • اخبار کوتاه
  • پربازدیدترین
  • پربحث ترین