کد خبر : 267
چاپ
728
01:54:44
1397/2/19
کندوان جمعه یک طرفه می شود

 

نوشهر -پلیس راه مازندران با اعلام محدودیت های ترافیکی پایان هفته در محور های هراز و کندوان ، از یکطرفه شدن تردد در محور کندوان در عصر جمعه بیست و یکم اردیبهشت خبر داد.

به گزارش خبرنگارساری نیوز  ، پلیس راهور مازندران اعلام کرد که محدودیت های ترافیکی محورهای مواصلاتی استان مازندران به پایتخت از ساعت 12 ظهر امروز نودزدهم آغاز می شود و تا 6 صبح شنبه بیست و دوم اردیبهشت برقرار است .
بر این اساس ، تردد هر نوع موتور سیکلتی به جز موتورسیکلت های انتظامی و امدادی در این مدت در محورهای کندوان ، هراز ، فیروزکوه ممنوع خواهد بود .
**محور کندوان
- رفت و آمد تمامی وسایل نقلیه موتوری از ساعت 14 تا 24 روز جمعه بیست و یکم اردیبهشت از کرج به سمت چالوس ممنوع است و با اعلام ماموران پلیس راه در محل ، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 تا 24 در همین روز از چالوس به سمت کرج یک طرفه خواهد بود .
- همچنین ممنوعیت تردد وسایل نقلیه سنگین در محور کندوان از جمله تریلر ، کامیون و کامیونت به غیر از حاملین سوخت و مواد فاسد شدنی ، ادامه دارد .
**محور هراز
- رفت و آمد انواع تریلر در محور هراز همچنان ممنوع است .
- براساس اعلام پلیس راه ، تردد تمامی کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 22 امروز (چهارشنبه) و از ساعت 8 تا 24 روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری از محور هراز ممنوع است.
** وضعیت جوی
بر اساس پیش بینی هواشناسی سیاه بیشه ، هوای امروز جاده کندوان صاف تا نیمه ابری دربعدازظهر افزایش ابر پیش بینی شده و هم اکنون دمای هوا این منطقه 15 درجه سانتیگراد است.
همچنین هوای روز پنجشنبه در این جاده کوهستانی صاف تا نیمه ابری در بعداز ظهر افزایش ابرپیش بینی شد و دمای هوا در این روز بین 11 تا 23 درجه سانتیگراد است.
هوای روز جمعه این محور کوهستانی نیز نیمه ابری دربعدازظهر افزایش ابر و رگبار و رعد و برق پیش بینی شد و دما هوا نیز بین 10 تا 18 درجه سانتیگراد است.

ساری اخبار ساری خبر ساری اخبار مازندران خبر مازندران درباره ساری ساری ساری نیوز مازندران
نظرات 0
ایمیل :
نام :
اخبار کوتاه
  • اخبار کوتاه
  • پربازدیدترین
  • پربحث ترین