کد خبر : 256
چاپ
644
08:52:15
1397/2/19
نقض معاهده در فولاد شهر! (عکس)

 

به گزارش "ورزش سه"، نارنجک، ترقه، دود و صداهای مهیب، واژه هایی عجین شده با فوتبال در ایران هستند. از سال های قبل که نارنجک ها به ورزشگاه های ایران کشیده شدند، نگرانی از محرومیت و پیش از آن مصدومیت حاضرین در ورزشگاه در دل فوتبال دوستان و مسئولان فوتبال کشور به وجود آمد و گام هایی هرچند کوچک، اما برای کنترل آن برداشته شد.

با این وجود، همچنان در بازی های حساس، صدای مهیب و دود غلیظ ترقه ها در استادیوم های مختلف کشور شنیده و دیده می شود که باعث تاسف است.

امشب در فولاد شهر، بازی با آرامش و امنیت پیش می رفت اما در آخرین دقایق مسابقه، چند انفجار عجیب بازی را تحت الشعاع قرار داد. انفجارهایی که به همان لحظه ختم نشدند و پس از گل سه امتیازی جورج ولسیانی نیز ادامه داشتند.

به نظر می رسید ترقه های از سوی هواداران تیم میزبان به زمین پرتاب شدند اما مدیرعامل باشگاه ذوب آهن با تکذیب این موضوع گفت: کارخانه فولاد شهر سیستم‌های پیشرفته‌ای دارد و می‌توانیم مسیرها را پیگیری کنیم. خیلی وقت بود که این اتفاقات را نمی‌دیدیم، اما این مسئله باید پیگیری شود. در بازی‌های ذوب‌آهن هواداران همیشه در کمال خونسردی به تماشای مسابقه می‌پرداختند و پس از آن ورزشگاه را ترک می‌کردند. اگر شکست هم می‌خوردیم آنها مشکلی ایجاد نمی‌کردند، فکر می‌کنم این اتفاقات کار هواداران ذوب‌آهن نبود، اما مطمئن باشید مستندات کافی در این زمینه تهیه خواهیم کرد.

در هر حال، هرکسی که مقصر و عامل این حرکت باشد، تفاوتی در نتیجه ندارد. این اتفاق در یک بازی آسیایی رخ داد و دود آن در چشم فوتبال ایران خواهد رفت. خصوصا این که اکنون شرایط میزبانی ایران و امنیت ورزشگاه ها باتوجه به ادعای سعودی ها زیر سوال رفته و اهالی فوتبال باید برای نمایش امنیت و آرامش بیشترین تلاش را بکنند.

در هر حال، باید دید ناظران AFC چه حکمی و چه نظری در این باره خواهند داشت.
ساری اخبار ساری خبر ساری اخبار مازندران خبر مازندران درباره ساری ساری ساری نیوز درباره ساری فوتبال ایران استقلال
نظرات 0
ایمیل :
نام :
اخبار کوتاه
  • اخبار کوتاه
  • پربازدیدترین
  • پربحث ترین