کد خبر : 248
چاپ
381
08:28:16
1397/2/19
ایران‌ایر در صدر تاخیرات پروازی اولین ماه بهار

 

به گزارش ساری نیوز ، مطابق جدیدترین آمار سازما ن هواپیمایی کشوری، در فروردین امسال هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران 827 پرواز از فرودگاه مهرآباد انجام داده که 357 پرواز معادل 57 درصد با تاخیر انجام شده است. ایران‌ایر با این میزان تاخیر، در صدر فهرست پروازهای تاخیردار قرار گرفته است.

هما در اسفندماه سال گذشته 713 پرواز انجام داد که از این تعداد 447 پرواز معادل 63 درصد پرواز تاخیردار بود. گرچه روند تاخیرات پروازی این شرکت کاهش یافته، اما با توجه به بهبود عملکرد سایر ایرلاین‌ها در ماهی که گذشت، ایران‌ایر در کنار ثبت بیشترین پرواز و عبور از هواپیمایی آسمان (810 پرواز) گوی سبقت را در تاخیرات پروازی از شرکت‌های دیگر ربوده است.

هواپیمایی آسمان و تابان هر کدام با 49 درصد در رتبه‌های دوم و سوم بیشترین آمار تاخیرات پروازی قرار گرفته‌اند. این ایرلاین‌ها به ترتیب در فروردین ماه امسال 810 و 342 پرواز را انجام داده‌اند. در رده چهارم بیشترین تاخیرات پروازی هواپیمایی زاگرس جا خوش کرده است؛ این شرکت هواپبمایی 43 درصد تاخیر پروازی در فروردین ماه امسال داشته است.

هواپیمایی آتا و کارون نیز با 40 درصد تاخیر پروازی پس از زاگرس در رده‌های پنجم و ششم قرار دارند. دو ایرلای قشم ایر و کاسپین هر کدام 38 درصد پرواز تاخیردار به نام خود ثبت کرده‌اند.

ساها ایر با 10 درصد کمترین پرواز تاخیردار را در فروردین 97 داشته، این شرکت در 31 روز اولین‌ماه امسال 40 پرواز انجام داده است.  کمترین پرواز مربوط به پویا ایر با 12 پرواز است، این ایرلاین 17 درصد پرواز تاخیردار داشته است.
ساری اخبار ساری خبر ساری اخبار مازندران خبر مازندران درباره ساری ساری مازندران درباره ساری ایران
نظرات 0
ایمیل :
نام :
اخبار کوتاه
  • اخبار کوتاه
  • پربازدیدترین
  • پربحث ترین