کد خبر : 218
چاپ
597
10:30:44
1397/2/17
توصیه رئیس پیشین سیا: برای ترامپ کار نکنید!

 مدیر پیشین سازمان سیا در مصاحبه‌ای جدید درخصوص کار برای دولت دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا توصیه‌ها و نصیحت‌هایی را مطرح کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از اسپوتنیک، مایکل هایدن، مدیر پیشین سازمان سیا در پادکستی در یاهو گفت: خیلی سخت است که می‌بینیم مقامات ارشد برای دفاع از دونالد ترامپ به شدت تلاش می‌کنند.

وی افزود: این مقامات هرچقدر بیشتر در دولت ترامپ فعالیت داشته باشند، بیشتر اعتبار شخصی خودشان را به مخاطره می‌اندازند. کی می‌خواهید دست از دیوار دفاعی بودن بردارید و به یک توانمندساز و مشروع ساز تبدیل شوید.

اگرچه هایدن به همکاران سابق درخصوص فعالیت تحت ریاست جمهوری ترامپ هشدار داد اما گفت: افراد جوانی که می‌خواهند به دولت ترامپ بپیوندند باید حد و مرز اخلاقی خود را در نظر داشته باشند و از کاری که جیمز کومی، مدیر سابق اف‌.‌بی.‌آی برای مقابله با ادعاهای ترامپ انجام داد، درس بگیرند.

وی افزود: بهتر است شما پیش‌نویس نامه استعفا را در کشوی میز خود داشته باشید.

کتاب جدید هایدن تحت عنوان "حمله به اطلاعات: امنیت ملی آمریکا در عصر دروغ‌ها" در حقیقت متنی انتقادی از ترامپ است. هایدن پیشتر ترامپ را یک "احمق مفید" توصیف کرده بود.

هایدن گفت: در گذشته نیز روسای جمهور دروغ‌هایی را مطرح کرده بودند اما ترامپ از نظر دروغ‌گویی یک چیز دیگر است.

وی افزود: تفاوت اینجا است که به نظر می‌رسد ترامپ شمار زیادی از تصمیماتش را براساس دیدگاهی فراتر از واقعیت عینی اتخاذ می‌کند.

ساری اخبار ساری خبر ساری اخبار مازندران خبر مازندران درباره ساری ساری ساری نیوز درباره ساری ایران آمریکا
نظرات 0
ایمیل :
نام :
اخبار کوتاه
  • اخبار کوتاه
  • پربازدیدترین
  • پربحث ترین