کد خبر : 135
چاپ
441
11:28:36
1397/2/4
سامانه بارشی جدید دوباره جمعه به ایران می آید+توضیحات

 احد وظیفه اظهار کرد: بنا بر نقشه های پیش بینی و تصاویر ماهواره ای هواشناسی، امروز ( ۴ اردیبهشت) سامانه بارشی در شرق و شمال شرق فعال است و سبب رگبار و رعد برق و وزش باد شدید در شرق خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، شرق سمنان، شرق یزد و برخی مناطق کرمان وارتفاعات البرز شرقی می شود.
خروج سامانه بارشی
وی افزود: امروز(۴ اردیبهشت) در نوار شرقی کشور کاهش ۵ تا ۸ درجه ای دما رخ می دهد و بعد ازظهر امروز سامانه بارشی از شرق کشور خارج می شود.
مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به اینکه فردا ( ۵ اردیبهشت) در اکثر مناطق کشور آسمان صاف خواهد بود، گفت: بعد ازظهر فردا در دامنه زاگرس مرکزی و جنوبی افزایش ابر و بارش پراکنده پیش بینی می شود. همچنین امروز در نیمه غربی و فردا کل کشور افزایش نسبی دما رخ می دهد.
وظیفه در ادامه اظهار کرد: در روز پنجشنبه ( ۶ اردیبهشت) آسمان در استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل ، شمال زنجان، ارتفاعات زاگرس مرکزی و ارتفاعات البرز ابری می شود و وزش باد شدید موقتی رخ می دهد.
ورود سامانه بارشی
وی در ادامه تاکید کرد: جمعه (۷ اردیبهشت ماه) سامانه بارشی جدیدی از غرب وارد کشور می شود که سبب رگبار و بارندگی در نواحی غربی و جنوبی کشور می شود.
مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی در مورد شرایط جوی تهران گفت: فردا (۵ اردیبهشت) آسمان تهران صاف در بعدازظهر نیمه ابری با بیشترین و کمترین دمای ۲۲ و ۱۱ درجه سانتیگراد خواهد بود همچنین آسمان پایتخت در روز پنجشنبه (۶ اردیبهشت) نیمه ابری، همراه با وزش باد با بیشترین و کمترین دمای ۲۵ و ۱۳ درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

ساری اخبار ساری خبر ساری اخبار مازندران خبر مازندران درباره ساری ساری ساری نیوز ایران هواشناسی پیش بینی
نظرات 0
ایمیل :
نام :
اخبار کوتاه
  • اخبار کوتاه
  • پربازدیدترین
  • پربحث ترین