کد خبر : 10992
چاپ
1660
08:10:12
1397/7/10
واکنش "مهدی هاشمی" به ادعای"آخوندی"

 سید مهدی هاشمی گفت: آقای آخوندی ادعای سخیف و غیر قابل قبولی را به بنده زدند و این ادعا به نوعی بی احترامی به جامعه دانشگاهی و مدیریتی کشور است.

به گزارش مشرق، سید مهدی هاشمی در گفت‌وگو با برنامه پارک شهر رادیو تهران در پی حواشی مدرک تحصیلی خود با بیان اینکه آقای آخوندی ادعای سخیف و غیر قابل قبولی را به بنده زدند و این ادعا به نوعی بی احترامی به جامعه دانشگاهی و مدیریتی کشور است، گفت: ایشان عنوان کردند که بنده مدرک کارشناسی ای ارائه کردم که معتبر نیست. من کارشناسی نداشتم بلکه کارشناسی ارشد معماری داشتم آن‌هم از دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز و از دکترای خودم هم ۳ سال پیش در رشته عمران دفاع کردم. بنده نمی دانم که جریان چیست؟ آیا کسی این وسط شیطنتی کرده و به ایشان اطلاعات غلطی داده اند یا ایشان بر مبنای همین شیطنت و به خاطر ناراحتی که از من به دلیل استیضاحی که ایشان کردم، این مطالب را درباره مدرک تحصیلی من بیان کردند. یا واقعا خودشان تحقیق کردند و به این نتیجه رسیده‌اند.

وی در ادامه افزود: من چنینی مدرکی را چه در سوابق مجلس، چه در وزرات کشور و چه در وزارت راه و شهرداری و در سایر جاهایی که مسؤلیت داشته ام، ارائه نکرده ام. بروند در سوابق من بگرددند و ببینید اگر چنین مدرکی وجود دارد اعلام کنند. اگر چنین مدرکی وجود داشت خوب باید بنده در جاهای دیگر هم از آن مدرک استفاده می کردم.

هاشمی با بیان اینکه طبیعی است که در آستانه نظام مهندسی زمانی که در چند استان، افراد مخالف آقای آخوندی رای آورده اند. ایشان شروع به فرافکنی و تخریب منتقدان خود کرده است، گفت: ایشان کار و زندگی خود را که مشکل مسکن و حمل و نقل و مشکل جامعه مهندسی کشور را کنار گذاشته و درآستانه استیضاح خود، روی تخریب من زوم کرده است. مگر من چه جایگاهی داشته و دارم؟ جالب است بدانید که قبل از این موضوعات، مشاور محترم رئیس جمهور نامه ای را به رئیس جمهور زدند و از رد صلاحیت های گسترده غیرقانونی و غیراخلاقی های آقای آخوندی در انتخابات نظام مهندسی گلایه کردند. با این رد صلاحیت ها باز هم طیفی که منتخب شدند از جبهه مخالف ایشان بودند. طبیعی است که ایشان ناراحت باشند.

نماینده اسبق مجلس شورای اسلامی با گلایه از بی اخلاقی در بیان مدرک تحصیلی گفت: درباره بنده اگر هم فرض محال تخلفی صورت گرفته بود، باید اول در رسانه های معاند نظام مطرح شود و بعد در رسانه های مخالف و بعد به بنده اعلام کنند؟ اگر خدایی نکرده بنده تخلفی داشتم قاعدتا ایشان باید از طریق مراجع قضایی موضوع را پیگیری می کردند نه اینکه اینگونه افراد را تخریب کنند.

هاشمی در پاسخ به این سوال که آیا در دانشگاه امام حسین درس خوانده است یا خیر، گفت: من در دانشگاه امام حسین، مدیریت خوانده ام و کارشناسی ارشد مدیرت این دانشگاه را دارم. اگر ادعای این دوستان درست باشد اگر اصل آن ارائه نشده باشد، حداقل کپی برابر اصل آن باید در سوابق من وجود داشته باشد. به فرض درست بودن این ادعا هم تاریخ این استعلام برای سال ۹۴ است، چرا الان ارائه می شود؟ می خواهم بدانم اگر این دوستان ریگی به کفش ندارند چرا از طریق دستگاه های مسئول ارائه نکردند؟ فقط خواستند رسانه ای کنند تا آبروریزی و تخریب کنند. آقای آخوندی اگر به جای این تخریب ها به دنبال کارها و وظایف خود بود، خیلی از مشکلات در حوزه کاری ایشان کمتر می شد تا مردم انقدر در سختی و تنگنا نباشند.

ساری اخبار ساری خبر ساری اخبار مازندران خبر مازندران درباره ساری ساری ساری نیوز درباره ساری ایران سیاسی
نظرات 0
ایمیل :
نام :
اخبار کوتاه
  • اخبار کوتاه
  • پربازدیدترین
  • پربحث ترین